Renowacja części samochodowych i motocyklowych
Motocykle oraz samochody z uwagi na fakt, że są narażone na działanie warunków atmosferycznych wymagają cyklicznej konserwację elementów, gdyż większość części pojazdu jest odsłonięta. Sprzyja to pojawianiu się zarysowań i rdzy na powierzchni. Doskonałym sposobem na przywrócenie dawnego blasku oraz konserwację elementów motocyklowych jest renowacja pojazdu z wykorzystaniem specjalistycznych środków. Renowacja części motocyklowych oraz samochodowych w naszej firmie polega głównie na galwanizacji powierzchni.
Galwanizacja 
Potoczna nazwa galwanostegii, czyli elektrolitycznych metod wytwarzania powłok na różnych materiałach. Najczęściej galwanizacja odnosi się do jednego z podstawowych zagadnień galwanostegii, czyli praktycznego wykonywania trwale przylegających cienkich powłok metalicznych poprzez osadzanie jednego metalu na innym (np. chromowanie, cynkowanie, cynowanie, kadmowanie, miedziowanie, niklowanie, złocenie). Galwanizacja jest procesem wykorzystujacym zjawiska elektrochemiczne towarzyszące przepływowi prądu między elektrodami umieszczonymi w kąpieli galwanicznej. 
Piaskowanie
Proces technologiczny polegający na czyszczeniu lub kształtowaniu dowolnej powierzchni materiałem ściernym w strumieniu sprężonego powietrza, ewentualnie cieczy. Efekt piaskowania jest podobny do szlifowania, jednak czyszczona powierzchnia jest równiejsza i uzyskuje wymaganą do malowania szorstkość, a także nie ma problemów z czyszczeniem trudno dostępnych rogów lub zakrzywień. Do piaskowania mogą być również użyte inne, dostatecznie rozdrobnione materiały np. szkło. Szkiełkowanie również mamy w naszej ofercie.